internetový obchod a redakční systém nyní jednoduše v jednotném balíčku | pravidelné aktualizace systému | objednejte si pouze potřebné moduly

kontaktujte nás

Havlas Lukáš - jednatel
+420 737 884 275
lukas  internet-webdesign.cz

Havlas Václav - finance
+420 603 508266
vaclav  internet-webdesign.cz

Libor Liška - vedoucí vývoje
libor  internet-webdesign.cz

aktuality

19.04.
Nová verze

Vydána nová verze, administrce AJAX, optimalizace a verze pro mobilní telefony. Možnost práce s EAN, objednávky. Přidány nové platební metody. Rozšířen editor stránek a článků. Možnost provozovat i mobilní verzi stránek.

20.04.
Nová Verze

Uvolněna nová verze 5.01. Automatické objednávky zboží u dodavatelů, rozšíření propojení s dodavateli. Upraveny číselníky a scripty pro Českou poštu.

16.05.
Nová verze

Uvolněna nová verze 4.02, nové tiskové sestavy. Automatická aktualizace ceníku od dodavatelů pomocí XML. Vylepšená správa partnerských webů s automatickou kontrolou dostupnosti vlasního odkazu.

30.09.
Evidence a správa reklamací

Přidána nová funkce pro modul objednávky, která je jeho nedílnou součástí. Lze v systému spravovat reklamace a zobrazovat náklady na reklamace. Ke každé objednávce můžete přiřadit reklamační řízení a zcela oddělene se zákazníkem řešit proces reklamace. Přidány nové tiskové výstupy reklamačních protokolů.

27.06.
Nová verze + redakční modul

Uvolněna nová verze 3.25, kterou je možné nainstalovat na veškeré předchozí verze. Přepracován redakční modul pro lepší použití na rozsáhlých zpravodajských portálech. V prodejní části nasazeno několik desítek úprav pro automatizaci prodejních procesů a příprava pro on-line podání České Pošty.

09.12.
Propojení s účetnictvím Stormware POHODA

Při provozování systému s fakturačním modulem je možné pomocí XML exportů importovat vystavené faktury do účetního programu Stormware POHODA. Doklady jsou generovány jak jednotlivě tak v dávkách po dnech a měsících.

31.07.
Exporty do PDF

Veškeré tiskové výstupy jak je znáte jsou od verze 3.23.820 dostupné jako export do PDF včetně zasílání objednávek dodavatelům.

04.06.
Nová verze 3.23.700

Uvolněna nová verze, která řeší některé staré problémy s přehráváním videa. Přidána možnost tisku a odesílání proforma faktur. Aktualizovány číselníky, nové automatické procesy při správě objednávek.

04.06.
Online platby

Implementována možnost online platby pomocí platebního systému PaySec, v plném rozsahu pro internetové obchody.

15.02.
Modul finance

Přidáno napojení datového exportu z ČSOB pro možnost párování přijatých plateb s objednávkami. Vyhodnocení stavu účtu s historií, ruční a automatické párování plateb.

Webhosting pro Vaše internetové stránky

Aby se vaše www stránky objevily na internetu, budete potřebovat doménu (to je adresa např. www.seznam.cz) a webhosting (služby, zázemí pro váš projekt). Níže vidíte možné varianty webhostingu pro Vaše internetové stránky včetně všech služeb obsažených pro každý balíček.Webhosting HIT Webhosting OPTIMAL Webhosting KOMPLET
Webhosting HIT Webhosting OPTIMAL Webhosting KOMPLET
Webhostingové služby:
Velikost prostoru 10 GB 20 GB 50 GB
Neomezený přenos dat
SLA garance dostupnosti 99,9% 99,9% 99,9%
Zkušební provoz zdarma 21 dnů 21 dnů 21 dnů
PHP4
PHP5
Provoz na clusterové technologii
Umístění na páteřní síti
Záznam do Cronu (plánovač)
SSL (https)
Htaccess
Neomezený FTP přístup
FTPS
Web FTP
Zend Optimizer
IonCube Loader
Bezpečný provoz "safe_mode=off" prezentací
Zabezpečení adresáře heslem
Odesílání formuláře emailem
Nadstandardní nastavení webserveru
SSI
WAP
 
Technická podpora:
Nonstop telefonická podpora
Nonstop emailová podpora
Asistence řešení technických problémů
Doménové poradenství
Asistence s převodem domény
Individuální přístup
 
Emailové služby:
POP3 / POP3S
IMAP4 / IMAP4 SSL
SMTP / SMTP TLS
Počet emailových schránek 10x 200x neomezeně
Počet automatických odpovídačů 10x 200x neomezeně
Počet emailových aliasů 10x 200x neomezeně
Počet emailových diskuzí 10x 200x neomezeně
Emailový koš
Web rozhraní pro poštu
Antivir
Inteligentní antispam
 
Doménové služby:
Provoz více doménových jmen (aliasů) 1x 3x 8x
Domény III řádu neomezeně neomezeně neomezeně
Vedení a údržba DNS záznamů
OnLine DNS
Provoz varianty s www i bez www
Bezplatná změna parametrů domény
Přesun domény bez výpadku
Dočasná doména pro převod
 
Databáze:
MySQL 4.0.x
MySQL 4.1.x
MySQL 5.0.x
PgSQL 8.0.x
SQLite
Web administrace MySQL
Web administrace PgSQL
 
Zálohování a monitoring:
Nonstop monitoring služeb
Denní zálohování
Denní zálohování emailů
Denní zálohování databáze
Obnovení dat ze zálohy
Počet denních záloh 4x 4x 4x
Počet týdenních záloh 1x 1x 1x
Počet měsíčních záloh 1x 1x 1x
Počet denních záloh databází 14x 14x 14x
 
Statistiky:
Grafické statistiky přístupů AWStats
Grafická statistika přístupů Webalizer
Statistiky v PDF verzi
 
SEO technologie:
Modifikace chybových stránek (404)
Podpora mod_rewrite
Podpora mod_alias
Logování přístupů
Logování chyb
 
Podporované technologie webserveru:
bcmath, bz2, calendar, ctype, curl, date, dba, dom, exif, ftp, gd2, geoip, gettext, gmp, hash, iconv, imap, json, libxml, mbstring, mcrypt, mhash, mysql, mysqli, openssl, pcre, PDO, pdo_mysql, pdo_pgsql, pdo_sqlite, pgsql, rar, Reflection, session, SimpleXML, soap, SourceGuardian, SPL, SQLite, standard, tokenizer, wddx, xml, xmlreader, xmlrpc, xmlwriter, xsl, Zend Optimizer, zip, zlib, dbase, ionCube Loader
 
Technické zázemí:
Provoz na značkovém hardware
Redundantní zdroje na hardware
Disky v provedení SCSI / SAS
Veškeré disky zapojené v RAID 10
Agenturou zabezpečená serverovna
Záložní zdroje napájení (2 okruhy)
Hasicí systém (FM 200)
Nepřetržitý dohled
Kamerový systém
Klimatizace + sledování teplot a vlhkosti
Jištěná linka
Webhosting HIT Webhosting OPTIMAL Webhosting KOMPLET
 
 Zobrazit detailní popisky služeb.

Detailní popis:

Velikost prostoru
 Určuje kolik prostoru máte pro vaši prezentaci. Do uvedeného prostoru se započítávají samotná data prezentace, prostor obsazený databázemi, emailový prostor, prostor který zabírají logy přístupů, statistiky a zálohy Vašich dat. Jedná se o kompletní Vámi využitý prostor u naší společnosti.
PHP4
 Podpora PHP4 technologie dá vašim stránkám dynamičnost a velký tvůrčí prostor pro vaše potřeby. Přípony pro PHP4 jsou .php4 .php .phtml a .php3
 Podrobnosti o verzi PHP4.
 V případě změny verze PHP nás prosím kontaktujte.
PHP5
 Podpora objektové PHP5 technologie dá vašim stránkám dynamičnost a velký tvůrčí prostor pro vaše potřeby. Přípony pro PHP jsou .php4 .php .phtml a .php3
 Podrobnosti o verzi PHP5.
 V případě změny verze PHP nás prosím kontaktujte.
Záznam do Cronu (plánovač)
 Pokud si budete přát spouštět určitý skript, či načíst (spustit) jakoukoliv i chráněnou stránku (skript) je tato služba právě pro Vás. Umožníme Vám načíst (spustit) jakoukoliv stránku na internetu a to vše ve Vámi stanoveném čase, dnu, týdnu nebo měsíci.
 Uvedené ceny jsou za jeden řádek v Cronu (například spouštění každý den v 18:00).
 Samozřejmě, že podporujeme daleko více možností jak tuto službu využít, v případě speciálních požadavků (spec. zálohování, zasílání různých informací, atd) nás prosím kontaktujte.
 Přiobjednávky zde.
SSI
 Podpora SSI (Server Side Include) je možná v jakémkoliv programu. Pomocí SSI tagů lze do HTML dynamicky vkládat HTML soubory, datumy modifikací a pod.
 Podrobný popis zde.
 Pro aktivaci služby nás prosím kontaktujte.
SSL (https)
 Služba umožňuje jak provoz SSL certifikátu přiděleného certifikační autoritou (např. www.verisign.com) tak i provoz pod certifikátem Web4U (návod importu certifikátu na http://www.web4u.cz/webhosting/cacert) a to pouhou změnou adresy http:// na https://www.vaseprezentace.cz
WAP
 Jako jedni z mála zřizujeme standardně ihned při registraci i funkční WAP stránku, pokud si tedy budete přát můžete si k nám umístit i WAP stránky, čitelné pomocí mobilního telefonu. Adresa vaší WAP prezentace pak bude www.vasestranky.cz/wap nebo případně jen vasestranky.cz/wap.
 Defaultně máme nastaveny servery na výstup wml souboru, které se nepřekládaji pomocí PHP. V případě vašeho zájmu však můžeme konfiguraci vašich stránek (wap adresáře) upravit tak, že soubory *.wml budou překládany pomocí PHP. V tomto případě však musíte do každého wml souboru (i pokud bude v plain/text) na první řádek vložit následující kód:
 <? Header("Content-Type: text/vnd.wap.wml"); ?>
Htaccess
 Podpora .htaccess souborů umožňuje pracovat s moduly mod_rewrite, mod_alias, provádět heslování adresářů, a nastavovat mnoho dalších parametrů pro příslušnou skupinu souborů a adresářů..
 Povolené moduly: AuthConfig FileInfo Indexes Limit
Neomezený FTP přístup
 Při nahrávání vašich stránek nejste nijak omezeni. Pomocí protokolu FTP lze přistupovat k vašim stránkám 24hodin denně a zajistit tak naprostou aktuálnost prezentace.
 Využít můžete též zabezpečený přístup FTP/TLS, komunikace se serverem pak bude po celou dobu šifrována, nikdo nebude moci odchytit vaše heslo a zneužít jej.
Neomezený přenos dat
 Přenos dat je neomezený, v tomto ohledu nejste nijak omezováni. V případě, že by však Vaše prezentace nadměrně zatěžovala budete kontaktováni s nabídkou řešení.
FTPS
 Naše systémy samozřejmě podporují i bezpečný přenos souborů pomocí FTPS (FTP pres SSL). Více informací o nastavení naleznete zde.
Web FTP
 Další možností jak nahrát soubory pro vaši prezentaci je použít naše WebFTP. Získáte tak naprostou kontrolu nad vaší prezentací ať jste kdekoliv, stačí pouze přístup k internetu pomocí webového prohlížeče. K službě lze samozřejmě přistupovat i pomocí bezpečného SSL přístupu.
 Další informace na vstupní stránce.
Zend Optimizer
 Zend Optimizer automaticky optimalizuje chod vašich PHP skriptů a tak urychluje chod vaší prezentace.
IonCube Loader
 Systém na podporu kódovaných PHP skriptů (vyžadují některé systémy).
Provoz na clusterové technologii
 Naprosto ideální rozložení zátěže celého systému kde běží vaše prezentace, výpadek serveru neomezí chod vaší prezentace. Více informaci naleznete na stránce o clusteru.
Bezpečný provoz "safe_mode=off" prezentací
 Vlastní systém umožňující provoz i prezentací, které pro svůj chod vyžadují nastavení "Safe_mod=off" (Mambo, Joomla, atd). Safe mode je však stále aktivní - nedochází tak k porušení bezpečnosti jako u konkurenčních webhostingů s vypnutým safe modem.
Umístění na páteřní síti
 Náš celý systém je připojen na nejrychlejší páteřní síť v ČR. Stránky našich zákazníků jsou tak zobrazovány ihned a bez čekání.
SLA garance dostupnosti
 Pro všechny webhostingové programy garantujeme dostupnost stránek. Podrobnosti viz pravidla.
Zkušební provoz zdarma
 Před první platbou máte tři týdny na vyzkoušení služeb. Během této doby můžete bez jakýchkoliv závazků odstoupit od smlouvy.
Zabezpečení adresáře heslem
 Pokud si přejete zabezpečit určitý adresář prezentace jménem, heslem a neovládáte heslování pomocí .htaccess souborů, můžete si heslování zdarma přiobjednat.
Odesílání formuláře emailem
 Systém souží k zasílání jakéhokoliv obsahu formuláře na Váš e-mail - počet takto zhotovených formulářů není nijak omezen. Více viz dokumentace.
Nadstandardní nastavení webserveru
 Nestandardní nastavení parametrů webserveru pro vaši prezentaci jako nestandardní konfigurace délky běhu skriptů, paměti, parametrů php.ini atd.
Nonstop telefonická podpora
 Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Samozřejmostí je telefonická a e-mailová podpora, ale i možnost konzultace v našich pobočkách (Praha, Brno).
Nonstop emailová podpora
 Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Samozřejmostí je telefonická a e-mailová podpora, ale i možnost konzultace v našich pobočkách (Praha, Brno).
Asistence řešení technických problémů
 Máte nějaký technický problém s webhostingem? zdarma vám jej pomůžeme vyřešit!
Doménové poradenství
 Zdarma též poskytujeme poradenství v oblasti doménové problematiky (převody domén, změny držitele, apod.).
Asistence s převodem domény
 Nevíte si rady s převodem domény? využijte naší nabídky a my vám poskytneme asistenci při jejím převodu.
Individuální přístup
 Nejsme "garážová firma" bez dostatečného zázemí ani gigant přehlcený zákazníky, a proto vám můžeme garantovat individuální přístup k vašim potřebám a konkrétním požadavkům.
POP3 / POP3S
 Podporujeme samozřejmě i přístup pomocí POP3 (i přes SSL) do vaší e-mailové schránky. Adresa pro konfiguraci v MS Outlooku a ostatních programech je pop3.web4u.cz nebo mail.web4u.cz. Jméno a heslo spolu s tímto nastavením Vám bude zasláno po objednávce.
IMAP4 / IMAP4 SSL
 Na našich mailserverech lze využít i přístup pomocí IMAP4 (i přes SSL) do vaší e-mailové schránky, emaily tak zůstávání stále na serverech a v případě pádu vašeho PC nepřijdete o vaše emaily. Adresa pro konfiguraci v MS Outlooku a ostatních programech je imap.web4u.cz nebo mail.web4u.cz. Jméno a heslo spolu s tímto nastavením Vám bude zasláno po objednávce.
SMTP / SMTP TLS
 Ke zvolenému tarifním programu získáte SMTP server pro odesílání pošty nezávislý na způsobu připojení k internetu. Běžně se používá SMTP server poskytovatele připojení, pokud ale připojení často měníte, máte pevnou linku nebo jste hodně na cestách, jistě naše SMTP (smtp.web4u.cz) oceníte.
 SMTP slouží k odesílání pošty prostřednictvím vašeho e-mailového klienta (např. Outlook apod.).
Počet emailových schránek
 Určuje kolik e-mailových schránek budete mít k dispozici. Ke každé schránce lze nastavit i měnit vlastní heslo, vše on-line. Jedná se o naprosto samostatné e-mailové schránky limitované pouze vaším prostorem. Schránky můžete přidávat, rušit, definovat přesměrování, aliasy, odpovídače, mailinglisty a to vše naprosto on-line bez našeho zásahu!, tedy nejste odkázáni na druhou osobu jako v případě ostatních webhostingů.
 Schránky se administrují zde.
Počet automatických odpovídačů
 U e-mailové schránky lze též nastavit automatickou odpověd na příchozí poštu. Pro jednotlivé tarify lze zřídit automatické odpovídání pro N vašich e-mailových schránek.
 Administrace zde.
 Podrobné návody viz. naše otázky a odpovědi.
Počet emailových aliasů
 Pomocí aliasů lze nastavit aby se pošta např. novak@doména.cz a karel@doména.cz přesměrovala do schránky kovar@domena.cz. Ostatní nedefinované e-maily (cokoliv@doména.cz) jsou předávány do výchozí e-mailové schránky (doménový e-mailový koš) nadefinované v administraci.
 Získáte tak vlastně ještě více emailových schránek.
 Administrace zde.
 Podrobné návody viz. naše otázky a odpovědi.
Počet emailových diskuzí
 S pomocí této služby (MailingList) přístupné z administrace pošty lze jednoduše provozovat emailové diskuze, včetně intuitivní administrace přes speciální emailové rozhraní.
 Administrace (zřízení) zde.
 Veškeré možné nastavení a informace naleznete v našem popisu příkazů.
Emailový koš
 V administraci e-mailových účtů lze nadefinovat jednu e-mailovou schránku kam se budou směrovat veškeré e-maily, které byly odeslány na neexistující e-mail ve vaší doméně (např. 4dsd5@doména.cz).
 Administrace je zde.
Web rozhraní pro poštu
 Pomocí tohoto rozhraní můžete číst, psát, odpovídat a vlastně kompletně spravovat váš emailový účet z kteréhokoliv místa.
 Vstup zde.
Antivir
 Samozřejmostí pro naše zákazníky je denně aktualizovaný antivirový filtr emailů. Více aktuálních informací získáte na stránce "Antivirový a antispamový systém".
Inteligentní antispam
 Nenechte si své schránky zaplavovat obtěžujícími emaily - SPAMem. Náš antispamový filtr jich díky své unikátní několikastupňové kontrole (včetně OCR) rozpozná téměř 100%. Více aktuálních informací získáte na stránce "Antivirový a antispamový systém".
Provoz více doménových jmen (aliasů)
 Do prostoru v rámci jednoho tarifu může směřovat více domén II řádu, avšak pouze pokud se jedná o alias - tj. po načtení jedné adresy se zobrazí stejné stránky jako po načtení druhé. Počet udává kolik aliasů lze k hlavní doméně vaší prezentaci vytvořit. Podrobnosti o více doménách v rámci jednoho tarifu naleznete v pravidlech.
Domény III řádu
 Služba je určena pro toho, kdo potřebuje ještě další doménu(y) III řádu ke své doméně druhého řádu směrované do různých adresářů. Například: shop.vasestranky.cz, video.vasestranky.cz a pod.
 Zřízení v přiobjednávkách.
Vedení a údržba DNS záznamů
 Při registraci domény vám zdarma vedeme DNS záznamy k vaší doméně. V případě jejich změny nás neváhejte kontaktovat.
OnLine DNS
 Pomocí aplikace OnLine DNS můžete libovolně modifikovat DNS záznamy vaší domény, provádět změny MX, A, CNAME, TXT, NS záznamů.
Provoz varianty s www i bez www
 Standardně umožňujeme provoz jak ve variantě s www tak i bez www. prezentaci tak můžete používat v libovolném formátu http://vasestranky.cz nebo http://www.vasestranky.cz
Bezplatná změna parametrů domény
 Veškeré změny parametrů domén jsou u nás vedených doménových jmen zdarma.
Přesun domény bez výpadku
 Pomocí speciální domény III řádu Vám umožníme přesun webhostingu k nám bez způsobeného výpadku. Nejprve si tak u nás prezentaci nahrajete, zřídí se veškeré emailové schránky, databáze a potřebné služby a jakmile jste s převodem na dočasné adrese spokojeni, provede se změna domény a prezentace se bez výpadku přesune na náš webhosting. Chod vaší prezentace tak nebude ničím ohrožen.
Dočasná doména pro převod
 Standardně zřizujeme dočasnou adresu prezentace, na které si můžete otestovat přesunutou prezentaci a následně ji tak bez výpadku převést.
MySQL 4.0.x
 Podporujeme i databáze typu MySQL 4.0.x. Standardně je přidělena MySQL 4.1.x. Velikost databázových tabulek je omezena jen velikostí vašeho prostoru. Na správu těchto databází můžete použít výbornou aplikaci phpMyAdmin.
 K databázi lze přistupovat i vzdáleně.
MySQL 4.1.x
 Standardně podporujeme databáze typu MySQL 4.1.x. Verze 4.1.x má již vyřešenu podporu českých znaků a má oproti 4.0.x mnoho dalších možnosti. Velikost databázových tabulek je omezena jen velikostí vašeho prostoru. Na správu těchto databází můžete použít výbornou aplikaci phpMyAdmin.
 K databázi lze přistupovat i vzdáleně.
MySQL 5.0.x
 Na přání můžeme pro klienty zřídit databázi typu MySQL 5.0.x. Standardně je přidělena MySQL 4.1.x. Velikost databázových tabulek je omezena jen velikostí vašeho prostoru. Na správu těchto databází můžete použít výbornou aplikaci phpMyAdmin.
 K databázi lze přistupovat i vzdáleně.
PgSQL 8.0.x
 Podporujeme i databáze typu PgSQL. Velikost databázových tabulek je omezena jen velikostí vašeho prostoru. Na správu těchto databází můžete použít výbornou aplikaci phpPgAdmin.
 K databázi lze přistupovat i vzdáleně.
SQLite
 Podpora souborové databáze SQLite. Každá databáze je uložena v samostatném souboru.
Web administrace MySQL
 Na správu těchto databází můžete použít výbornou aplikaci phpMyAdmin.
Web administrace PgSQL
 Na správu těchto databází můžete použít výbornou aplikaci phpPgAdmin.
Nonstop monitoring služeb
 Systém služeb je neustále monitorován a jakékoliv "vybočení" z předem daných parametrů je ihned zasílán administrátorům k řešení.
Denní zálohování
 Prezentace zálohují denně.
Denní zálohování emailů
 Emailové schránky se včetně nastavení a dat zálohují denně.
Denní zálohování databáze
 Databáze se denně mimo systémového zálohování zálohují ještě pomocí exportů do sql záloh. Zákazník tak v případě obnovy databáze získává "textová" data a může tak přizpůsobit obnovu pouze potřebných dat.
Obnovení dat ze zálohy
 V případě neočekávaného smazání / přepsání některých dat vaši prezentace nás kontaktujte a my vám data zdarma ze záloh obnovíme.
Počet denních záloh
 Určuje počet uchovávaných záloh vaší prezentace.
Počet týdenních záloh
 Určuje počet uchovávaných záloh vaší prezentace.
Počet měsíčních záloh
 Určuje počet uchovávaných záloh vaší prezentace.
Počet denních záloh databází
 Určuje počet uchovávaných danních záloh vaších databází.
Grafické statistiky přístupů AWStats
 Pro velmi podrobnou statistiku návštěvnosti slouží grafická statistika AWStats. Umožňuje sledovat širokou škálu parametrů. Je umístěna na adrese www.vasestranky.cz/statistika/.
Grafická statistika přístupů Webalizer
 Pro podrobnou statistiku návštěvnosti slouží grafická statistika Webalizer. Umožňuje sledovat přístupy ke stránkám, měsíční, denní, hodinové, seznam 30-ti nejpoužívanějších stránek, přehled přístupu z různých zemí a mnoho dalších přehledů. Je umístěna na adrese www.vasestranky.cz/statistika/
 Popis statistiky zde.
Statistiky v PDF verzi
 Veškeré statistiky AWStats i Webalizer jsou pouze u naší společnosti dostupné i v PDF verzi a lze je tak pohodlně využít k "Off line" prezentaci.
Modifikace chybových stránek (404)
 Mezi nejčastější chyby při přístupu na stránky je chyba 404 Stránka nenalezena. Umožníme Vám tuto chybu přesměrovat na zobrazení vaší libovolné stránky.
 Samozřejmě, že pokud si budete přát přesměrovávat i jiné stavové kódy HTTP lze tak provést. Informace o ostatních kódech zde seznam obsahuje až 40 stavových kódů! které dokážeme přesměrovat.
 Modifikace lze provést pomocí souboru .htaccess a nebo formou přiobjednávky zde.
Podpora mod_rewrite
 Mod_rewrite umožňuje přepis složitých URL na srozumitelnější adresy jak pro uživatele, tak především pro vyhledávače. Vaše dynamické stránky tak budou podstatně lépe naindexované ve vyhledávačích.
Podpora mod_alias
 Podpora jednoduchého překládání adres / přesměrování.
Logování přístupů
 Každý přístup na vaše stránky je zaznamenán do souboru access_log, máte tak totální kontrolu nad přistupy k Vašim stránkám.
Logování chyb
 V případě dotazu na stránku, která v prezentaci neexistuje, je chyba zapsána do souboru error_log. Do souboru jsou pak zapisovány i chyby z PHP a další problémy ve spojení s vaší prezentací. Seznam chyb vám tak umožní odhalit možné problémy vaší prezentace.
Provoz na značkovém hardware
 Prezentace jsou umístěny na špičkových multiprocesorových serverech značky Dell, které jsou připojeny na nejrychlejší páteřní síť v ČR. Stránky našich zákazníků jsou tak zobrazovány ihned a bez čekání.
Redundantní zdroje na hardware
 Veškeré klíčové systémy jsou vybaveny redundantními (zdvojenými) zdroji napájení které minimalizují riziko výpadku.
Disky v provedení SCSI / SAS
 Na rozdíl od většiny konkurenčních webhosterů jsou naše servery vybaveny pouze tím nejspolehlivějším a nejrychlejším co dnešní trh nabízí, naši zákazníci tak mají jistotu stabilního a rychlého přístupu k datům.
Veškeré disky zapojené v RAID 10
 Pro zvýšení stability jsou veškeré diskové systémy zapojené v RAID10 umožňující provoz i v případě totálního výpadku některého z disků. Na případný problém jsou ihned upozorněni naši technici, kteří vadný disk bez jakéhokoliv výpadku, tedy za normálního provozu vymění.
Agenturou zabezpečená serverovna
 Naše servery jsou samozřejmě pečlivě zabezpečeny a to jak bezpečnostní agenturou, kartovým systémem tak i jednotlivé racky v serverovně jsou uzamčené.
Záložní zdroje napájení (2 okruhy)
 Serverovna je napojena na dva nezávislé okruhy napájení, které zajišťují spolu s dalšími systémy nepřerušitelné napájení.
Hasicí systém (FM 200)
 Nejmodernější systém hašení na bázi inertního plymu FM 200. Systém tak v případě požáru nepoškodí vlastní servery jako klasický hasicí systém.
Nepřetržitý dohled
 Naše servery jsou pod nepřetržitým dohledem techniků.
Kamerový systém
 Serverovna je vybavena špičkovým kamerovým systémem sledující veškeré dění v serverovně.
Klimatizace + sledování teplot a vlhkosti
 Serverovna má systém na regulaci a monitoring teploty a vlhkosti. Klimatizovaný vzduch je vháněn do racků dvojitou podlahou a následně odsáván pomocí ventilačních jednotek v horních pozicích racků.
Jištěná linka
 Připojení k internetu je několikanásobně jištěno pomocí záložních okruhů. Naše společnost tak může našim zákazníkům garantovat vysokou dostupnost jejich prezentací.
Zaslání DVD se zálohou
 Stačí nám pouze zaslat e-mail se žádostí, který bude obsahovat vaše uživatelské jméno v systému (FTP) a heslo a my Vám na kontaktní adresu zašleme vypálené DVD s obsahem vaší prezentace, zálohu MySQL databáze a pošty + acces.log a error.log
Registrace ve vyhledávačích
 Pokud budete mít zájem o zaregistrování vaší prezentace do nejznámějších vyhledávačů, registrujeme do těchto vyhledávačů: Atlas, Centrum, Najdi.To, Quick, RedBox, Seznam, Zacatek, Katedrala, Cent, iDnes a Zdroj. Uvedená cena se hradí jednorázově.
 Pro zřízení nás prosím kontaktujte.
Další samostatné emaily
 Jedná se o vedení e-mailového účtu pro doménu, pro kterou není zřízena služba webhostingu na našem serveru.
 Jestliže např. chcete, aby dvě domény směřovaly do stejného adresáře (tato služba je zdarma), ale potřebujete, aby Vám pro doménu, pro kterou nebyla zřízena služba, fungovaly i e-mailové adresy, pak použijte právě tuto službu.
 Bude vám zřízen další emailový účet spravovaný pomocí administrace emailů.
SSL s vlastním certifikátem
 Služba umožňuje jak provoz SSL certifikátu přiděleného certifikační autoritou (např. www.verisign.com) tak i provoz pod certifikátem Web4U (návod importu certifikátu na http://www.web4u.cz/webhosting/cacert) a to pouhou změnou adresy http:// na https://www.vaseprezentace.cz
Další FTP nad rámec tarifu
 Další přiobjednané FTP nad rámec vašeho aktuálního tarifního programu. FTP lze přiobjednat zde.
Copyright © InternetWebdesign.cz, Všechna práva vyhrazena 2002-2021
Doporučujeme: DVDedice.cz, Kočárky a autosedačky, Autostyl Janko