internetový obchod a redakční systém nyní jednoduše v jednotném balíčku | pravidelné aktualizace systému | objednejte si pouze potřebné moduly

aktuality

19.04.
Nová verze

Vydána nová verze, administrce AJAX, optimalizace a verze pro mobilní telefony. Možnost práce s EAN, objednávky. Přidány nové platební metody. Rozšířen editor stránek a článků. Možnost provozovat i mobilní verzi stránek.

20.04.
Nová Verze

Uvolněna nová verze 5.01. Automatické objednávky zboží u dodavatelů, rozšíření propojení s dodavateli. Upraveny číselníky a scripty pro Českou poštu.

16.05.
Nová verze

Uvolněna nová verze 4.02, nové tiskové sestavy. Automatická aktualizace ceníku od dodavatelů pomocí XML. Vylepšená správa partnerských webů s automatickou kontrolou dostupnosti vlasního odkazu.

30.09.
Evidence a správa reklamací

Přidána nová funkce pro modul objednávky, která je jeho nedílnou součástí. Lze v systému spravovat reklamace a zobrazovat náklady na reklamace. Ke každé objednávce můžete přiřadit reklamační řízení a zcela oddělene se zákazníkem řešit proces reklamace. Přidány nové tiskové výstupy reklamačních protokolů.

27.06.
Nová verze + redakční modul

Uvolněna nová verze 3.25, kterou je možné nainstalovat na veškeré předchozí verze. Přepracován redakční modul pro lepší použití na rozsáhlých zpravodajských portálech. V prodejní části nasazeno několik desítek úprav pro automatizaci prodejních procesů a příprava pro on-line podání České Pošty.

09.12.
Propojení s účetnictvím Stormware POHODA

Při provozování systému s fakturačním modulem je možné pomocí XML exportů importovat vystavené faktury do účetního programu Stormware POHODA. Doklady jsou generovány jak jednotlivě tak v dávkách po dnech a měsících.

31.07.
Exporty do PDF

Veškeré tiskové výstupy jak je znáte jsou od verze 3.23.820 dostupné jako export do PDF včetně zasílání objednávek dodavatelům.

04.06.
Nová verze 3.23.700

Uvolněna nová verze, která řeší některé staré problémy s přehráváním videa. Přidána možnost tisku a odesílání proforma faktur. Aktualizovány číselníky, nové automatické procesy při správě objednávek.

04.06.
Online platby

Implementována možnost online platby pomocí platebního systému PaySec, v plném rozsahu pro internetové obchody.

15.02.
Modul finance

Přidáno napojení datového exportu z ČSOB pro možnost párování přijatých plateb s objednávkami. Vyhodnocení stavu účtu s historií, ruční a automatické párování plateb.

Internetové stránky (e-shop) s publikačním a prodejním systémem WebClever

WebClever je unikátní systém na tvorbu www stránek a prodejního systému (e-shop). Obsahuje nástroje na správu obsahu, evidenci objednávek, newsletter, aktuality a mnoho dalších modulů. Díky své unikátnosti je možné libovolně spravovat obsah internetové stránky přímo za jaho běhu bez zásahu naší firmy. Vaše internetové stránky či e-shop tak máte pod plnou kontrolu.
Systém je možné nasadit jak pro jednoduché internetové stránky tak pro internetový katalog, databázi firem nebo e-shop.

Náhledy na administraci systému WebClever

Podívejte se na několik málo náhledů na redakční systém. Tento unikátní systém lze použít jak pro moderní internetový obchod tak pro jednoduché internetové stránky malé či velké společnosti. Vše záleží na požadavcích zákazníka a na objednaných modulech.Systém obsahuje následující moduly:


www stránky / internetové stránky

Definujete libovolnou novou stránku, máte možnost upravovat její URL, titulek, obsah a klíčová slova. Do stránek je možné vkládat předpřipravené funkce umožňující komplikovanější operace. Každá úprava je archivována a můžete se kdykoliv vrátit k zálohám zvolené internetové stránky.

datové výstupy

Tento modul je podpůrným pro jeho nadřazený modul www stránky a slouží k definování libovolného datového výstupu z databáze. Lze si tak z databáze vytáhnout libovolná data a dát jim potřebný vzhled, který bude vhodný pro Váš webdesign

prodejní kategorie pro e-shop

Definujte si prodejní kategorie pro e-shop nebo internetové stránky s možností nastavení SEO, neomezeným vnořením, řazením do stromu s možností ke každé kategorii vkládat fotografie a texty a podpořit tak danou kategorii.

jazykové verze

Chcete více jazyčné internetové stránky (e-shop)? S tímto modulem to není problém. Můžete kompletně měnit obsah až pro čtyři libovolné jazyky a své internetové stránky tak přizpůsobyt Vašim zákazníkům.

nastavení

Tento modul umožní nastavit pro internetové stránky (e-shop) základní údaje podle kterých se upraví chování příslušných modulů. Vaše internetové stránky se tak mohou změnou několika parametrů zcela upravit.

partneři

V dnešní době jsou každé internetové stránky či e-shop spojeny s partnerskými stránkami a vytvářejí si tak navzájem zpětné odkazy. Pomocí tohoto modulu do www stránek zadáte své partnery jak obchodní tak pro výměnu odkazů. Včetně různých grafických prvků.

automatické emaily

Tento modul dovoluje nastavení obsahu libovolného emailu, který internetové stránky odesílají Vašim zákazníkům nebo partnerům.

novinky

Základní modul na vkládání novinek pro internetové stránky či e-shop a upozornění tak na nové produkty nebo služby. Každá novinka může obsahovat jakýkoliv obsah, může být časově omezena a internetové stránky tak v každém termínu budou zobrazovat jen nastavené novinky.

způsoby dodání a výrobci

Pomocí modulu "způsob dodání" můžete definovat jaké způsoby doručení mohou Vaše internetové stránky nebo e-shop obsahovat. Zákazník pří nákupu v e-shop může snadno zvolit způsob doručení. Pomocí modulu "výrobci" můžete produkty v e-shop přiřazovat výrobcům a dle toho dále filtrovat.

SEO

Tento modul zajišťuje pro internetové stránky překlad URL odkazů na takové, které vyhledávače zvýhodňují ve výsledcích hledání. Dále můžete v administraci e-shop sledovat jak si Vaše www stránky vedou na různých vyhledávačích na definovaná klíčová slova a to vše sledovat v přehledném grafu s historií.

produkty pro e-shop

Ke každému produktu vloženého do e-shop lze vkládat nepřeberné množství údajů. Produkty lze řadit do akčních, oblíbených, souvisejících. Každý produkt může obsahovat několik variant a parametrů. Lze vkládat neomezený počet podružných fotografií a souborů např. PDF dokumentace apod. Každý produkt i článek může také obsahovat diskusi, která oživý snad každé internetové stránky.

objednávky

Modul slouží k evidenci a správě přijatých objednávek z e-shop. Každou objednávku máte přehledně zobrazenu a každý údaj lze měnit a řadit objednávky do různých stavů jejich vyřízení. Volitelně tento modul obsahuje i fakturaci a denní uzávěrky kdy můžete částečně nahradit účetní program. Vaše internetové stránky tak mohou provádět základní účetní operace.

sklad

Tento modul slouží ke správě a evidenci zboží na skladě vašeho e-shop a informování zákazníka on-line o stavu skladu přímo na internových stránkách. Zboží je evidováno pomocí EAN (čárových kódů) čímž je usnadněna práce s každou objednávkou.

zákazníci

V tomto modulu máte plný přehled o každém registrovaném zákazníkovy e-shop a to i do takové míry kdy se přihlásil a jaké operace na Vašich stránkách provedl. Zákazníky můžete řadit do skupin a přidělovat jim slevy, které při procházení v e-shop mohou využívat.

fotografie

Pomocí tohoto modulu máte přehled nad každou fotografií na internetové stránky (e-shop), tyto můžete řadit do fotogalerií, které si snadno definujete dle vlastních požadavků na webdesign.

newslleter - obchodní nabídky

Pomocí tohoto modulu snadno oslovíte všechny zákazníky, kteří mají zájem o sledování vašich stránek. Můžete definovat zcela bez omezení obsah každého newsletteru a naplánovat jeho odeslání e-shop se již postará o jeho postupné odeslání. Internetové stránky sledují a archivují každý odeslaný newsletter a kdykoliv můžete dohledat jaká nabídka byla z e-shop odeslána.

reklama

Jednoduchý reklamní modul, pomocí, kterého vložíte do internetové stránky reklamní banery u kterých můžete sledovat jejich úspěšnost a různě měnit priority zobrazení. Svůj e-shop tak můžete průběžně upravovat dle zájmu návštěvníků o nabízené zboží. K dispozici máte několik desítek možných rozměrů pro reklamu, které vychází ze standardu používaného na internetu. Banery si tak můžete sami vytvářet dle požadavků na webdesign.

údržba

Modul pro automatickou údržbu a opravu databáze, díky kterému se nemusíte obávat o svá data a který zajištuje automatickou aktualizaci www stránky (e-shop).

datové exporty

Potřebujete snadno exportovat data z Vašeho e-shop v určitém formátu pro svého obchodního partnera nebo pro partnerský e-shop? Tento modul dovoluje vytváření pravidelných exportů v libovolném formátu, které jsou poté přístupné dle definovaných parametrů.

Nasazení redakčního systému


Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a kontaktujte nás a předvedeme Vám vše v reálu přímo u Vás ve firmě. Případně Váš e-shop upravíme dle požadavků

Copyright © InternetWebdesign.cz, Všechna práva vyhrazena 2002-2023
Doporučujeme: palstat.cz, Autostyl Janko