internetový obchod a redakční systém nyní jednoduše v jednotném balíčku | pravidelné aktualizace systému | objednejte si pouze potřebné moduly

aktuality

19.04.
Nová verze

Vydána nová verze, administrce AJAX, optimalizace a verze pro mobilní telefony. Možnost práce s EAN, objednávky. Přidány nové platební metody. Rozšířen editor stránek a článků. Možnost provozovat i mobilní verzi stránek.

20.04.
Nová Verze

Uvolněna nová verze 5.01. Automatické objednávky zboží u dodavatelů, rozšíření propojení s dodavateli. Upraveny číselníky a scripty pro Českou poštu.

16.05.
Nová verze

Uvolněna nová verze 4.02, nové tiskové sestavy. Automatická aktualizace ceníku od dodavatelů pomocí XML. Vylepšená správa partnerských webů s automatickou kontrolou dostupnosti vlasního odkazu.

30.09.
Evidence a správa reklamací

Přidána nová funkce pro modul objednávky, která je jeho nedílnou součástí. Lze v systému spravovat reklamace a zobrazovat náklady na reklamace. Ke každé objednávce můžete přiřadit reklamační řízení a zcela oddělene se zákazníkem řešit proces reklamace. Přidány nové tiskové výstupy reklamačních protokolů.

27.06.
Nová verze + redakční modul

Uvolněna nová verze 3.25, kterou je možné nainstalovat na veškeré předchozí verze. Přepracován redakční modul pro lepší použití na rozsáhlých zpravodajských portálech. V prodejní části nasazeno několik desítek úprav pro automatizaci prodejních procesů a příprava pro on-line podání České Pošty.

09.12.
Propojení s účetnictvím Stormware POHODA

Při provozování systému s fakturačním modulem je možné pomocí XML exportů importovat vystavené faktury do účetního programu Stormware POHODA. Doklady jsou generovány jak jednotlivě tak v dávkách po dnech a měsících.

31.07.
Exporty do PDF

Veškeré tiskové výstupy jak je znáte jsou od verze 3.23.820 dostupné jako export do PDF včetně zasílání objednávek dodavatelům.

04.06.
Nová verze 3.23.700

Uvolněna nová verze, která řeší některé staré problémy s přehráváním videa. Přidána možnost tisku a odesílání proforma faktur. Aktualizovány číselníky, nové automatické procesy při správě objednávek.

04.06.
Online platby

Implementována možnost online platby pomocí platebního systému PaySec, v plném rozsahu pro internetové obchody.

15.02.
Modul finance

Přidáno napojení datového exportu z ČSOB pro možnost párování přijatých plateb s objednávkami. Vyhodnocení stavu účtu s historií, ruční a automatické párování plateb.

Služby | tvorba www stránek, webdesign

Registrace webové adresy

Zajistíme registraci webové adresy pro Váš projekt a zvolíme optimální hostingový program, který bude vyhovovat požadavkům na internetové stránky. Při registraci adresy (domény) s Vámi budeme konzultovat její podobu aby bylo vyhověno jak Vašim obchodním záměrům tak především technickým požadavkům na tvorbu internetové stránky (e-shop). Pro úspěšné provozování internetového projektu je důležitá forma domény, která přímo uvlivňuje pozici ve vyhledávačích.

Tvorba grafického návrhu (webdesign)

Vytvoříme Vám grafický návrh neboli webdesign pro internetové stránky či e-shop na základě Vámi dodaných podkladů případně navrhneme vzhled bez návaznosti na Vaši současnou činnost. Grafický návrh (webdesign) s Vámi budeme průběžně konzultovat až do jeho finální podoby. Webdesign Vašich internetových stránek je to co návštěvníka osloví jako první a musí být dostatečný zajímavý, zábavný a přitom lehký.

SEO a SEM analýzy

Před započetím tvorby www stránek provedeme průzkum trhu a připravíme vhodnou strukturu a obsah pro kvalitní umístění ve vyhledávačích. Po spuštění internetové stránky provádíme další analýzy pro zvolení vhodné SEO optimalizace projektu.

Konzultace v průběhu tvorby

Současně s tvorbou a implementací Vašich www stránek neustále konzultujeme důležité funkční části a vytváříme tak internetový obchod či internetové stránky přímo na míru každému požadavku. Součástí administračního rozhraní je systém nápovědy, kde je možné najít odpovědi v případě problémů se správou.

Naplnění projektu daty / internetový obchod

Chcete šetřit čas? dodejte nám podklady a provedeme naplnění internetové stránky nebo internetového obchodu (e-shop) daty. V případě potřeby je možné využít importního modulu, který bude automaticky načítat data z přiřazeného datového zdroje.

Zaškolení

Po dokončení projektu, nejlépe v testovací fázi, provedeme Vaše zaškolení do správy internetového obchodu či stránek a předvedeme Vám v praxi možnosti implementace na různé modelové situace. Získáte tak přehled o možnostech a použití systému. Dále Vám budeme k dispozici v případě konzultací nad systémem.

Servis a aktualizace

Po dokončení projektu máte nárok na roční servis ZDARMA. Tento servis se vztahuje na možné chyby v programových kódech a především aktualizace modulů systému. V případě pronájmu získáte i bezplatný dohled nad systémem a pravidelné zálohování jak databáze tak kódů. Jednotlivé funkční chyby v projektu jsou opravovány vždy bezplatně v nejkratším možném termínu.


V případě dotazů nad vaším projektem (internetové stránky, internetový obchod, e-shop, firemní prezentace, intranetová aplikace) nás můžete kontaktovat a nechat si vytvořit webdesign, který Vám bude vyhovovat.

Copyright © InternetWebdesign.cz, Všechna práva vyhrazena 2002-2023
Doporučujeme: palstat.cz, Autostyl Janko