internetový obchod a redakční systém nyní jednoduše v jednotném balíčku | pravidelné aktualizace systému | objednejte si pouze potřebné moduly

aktuality

19.04.
Nová verze

Vydána nová verze, administrce AJAX, optimalizace a verze pro mobilní telefony. Možnost práce s EAN, objednávky. Přidány nové platební metody. Rozšířen editor stránek a článků. Možnost provozovat i mobilní verzi stránek.

20.04.
Nová Verze

Uvolněna nová verze 5.01. Automatické objednávky zboží u dodavatelů, rozšíření propojení s dodavateli. Upraveny číselníky a scripty pro Českou poštu.

16.05.
Nová verze

Uvolněna nová verze 4.02, nové tiskové sestavy. Automatická aktualizace ceníku od dodavatelů pomocí XML. Vylepšená správa partnerských webů s automatickou kontrolou dostupnosti vlasního odkazu.

30.09.
Evidence a správa reklamací

Přidána nová funkce pro modul objednávky, která je jeho nedílnou součástí. Lze v systému spravovat reklamace a zobrazovat náklady na reklamace. Ke každé objednávce můžete přiřadit reklamační řízení a zcela oddělene se zákazníkem řešit proces reklamace. Přidány nové tiskové výstupy reklamačních protokolů.

27.06.
Nová verze + redakční modul

Uvolněna nová verze 3.25, kterou je možné nainstalovat na veškeré předchozí verze. Přepracován redakční modul pro lepší použití na rozsáhlých zpravodajských portálech. V prodejní části nasazeno několik desítek úprav pro automatizaci prodejních procesů a příprava pro on-line podání České Pošty.

09.12.
Propojení s účetnictvím Stormware POHODA

Při provozování systému s fakturačním modulem je možné pomocí XML exportů importovat vystavené faktury do účetního programu Stormware POHODA. Doklady jsou generovány jak jednotlivě tak v dávkách po dnech a měsících.

31.07.
Exporty do PDF

Veškeré tiskové výstupy jak je znáte jsou od verze 3.23.820 dostupné jako export do PDF včetně zasílání objednávek dodavatelům.

04.06.
Nová verze 3.23.700

Uvolněna nová verze, která řeší některé staré problémy s přehráváním videa. Přidána možnost tisku a odesílání proforma faktur. Aktualizovány číselníky, nové automatické procesy při správě objednávek.

04.06.
Online platby

Implementována možnost online platby pomocí platebního systému PaySec, v plném rozsahu pro internetové obchody.

15.02.
Modul finance

Přidáno napojení datového exportu z ČSOB pro možnost párování přijatých plateb s objednávkami. Vyhodnocení stavu účtu s historií, ruční a automatické párování plateb.

Tvorba www stránek - reference

Ubytování ve Vrchlabí

Ubytování ve Vrchlabí

Jednoduchá prezentace apartmánu ve Vrchlabí. Založeno na WebClever

Ubytování - Chata Vatra

Ubytování - Chata Vatra

chata VATRA je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané Sedmidolí, nachází se v nadmořské výšce 1.235m n.m..

Farmářské bedýnky z Krkonoš

Farmářské bedýnky z Krkonoš

Nabízíme vám rozumnou a pohodlnou alternativu, jak si vychutnat ty nejkvalitnější české potraviny a zároveň podpořit malé farmáře, regionální malovýrobce a originální rodinné podniky ve vašem nejbližším okolí.

Palstat CAQ - systém řízení kvality

Palstat CAQ - systém řízení kvality

Palstat CAQ umožňuje vybudovat efektivní systém řízení kvality ve společnostech všech velikostí a zaměření. Modulární design zajišťuje snadné naplnění vybraných požadavků zákazníků i norem v oblasti řízení kvality, metrologie, údržby a dalších.

Překlady, výuka a tlumočení

Překlady, výuka a tlumočení

Překlady, výuka a tlumočení cizích jazyků, Vrchlabí - Hostinné

STAVANT s.r.o.

STAVANT s.r.o.

Prezentace stavební firmy z Hostinného. Založeno na redakčním systému WebClever

SpeedoBoat

SpeedoBoat

Prezentace produktu Speedo (motorový člun), který lze provozovat bez povolení a dalších poplatků. Založeno na redakčním systému WebClever

HOVARD s.r.o.

HOVARD s.r.o.

Prezentace firmy v kamionové dopravě.

Bike Racing

Bike Racing

Portál populárního internetového deníku o motocyklovém sportu. Sleduje závodní dění od SUPERMOTO po TRIAL, založeno na WebClever s úpravou redakčního modulu, který lépe vyhovoval požadavkům zákazníka.

Moravská bouda

Moravská bouda

Prezentace horské chaty na vrcholcích krkonoš. Vytvořeno v CZ, DE, EN, PL. Napojení na Web kameru s historií a zázamem každých 10min. Založeno na WebClever

Ubytování v krkonoších - Novopacká Bouda 1225 m.n.m.

Ubytování v krkonoších - Novopacká Bouda 1225 m.n.m.

Ubytování na vrcholcích Krkonoš, realizace pomocí WebClever

FotoMarek

FotoMarek

Profesionální fotograf, Vrchlabí.

DVDedice

DVDedice

Internetový obchod, prodej DVD, internetové stránky

Pension Bystřenka

Pension Bystřenka

Nově zrekonstruovaný Pension Bystřenka se nachází v samotném centru známého horského střediska Špindlerův Mlýn, je tedy velmi dobře dostupný v každém ročním období.

European Husky Team

European Husky Team

Internetový obchod s vybavením nejen pro muschery ale i ostatní chovatele a milovníkz psů. Založeno na WebClever

paliva DZ

paliva DZ

Štípané dřevo a paliva od DZservice s.r.o.

Penzion Ševčík

Penzion Ševčík

Ubytování v Krkonoších v obci Strážné u Vrchlabí. Založeno na WebClever

AutoStyl Janko

AutoStyl Janko

Internetový obchod zaměřený na prodej autotuning dílů pro vozy Škoda. Založeno na WebClever

Copyright © InternetWebdesign.cz, Všechna práva vyhrazena 2002-2022
Doporučujeme: palstat.cz, Autostyl Janko